Archiv

Rubriky

Zdislava FROIND na 11. Parkinsoniádě

Otevřený dopis pro veleváženou Zdislavu Froind, předsedkyni Společnosti Parkinson z.s. se sídlem Volyňská 20 Praha 10,

Dobrý den neskutečně vykutálená předsedkyně Zdislava Froind.
   To, co jste dle očitých svědků – účastníků Parkinsoniády opět předvedla je vrchol nejvyšší drzosti. Zakazovat někomu mluvit o vlastním díle vypiplaném na vysokou úroveň. Ještě mít tolik drzosti a napsat si úspěšné sportovce Parkinson Slovácko mezi účastníky své společnosti, je přímo nehoráznost.
    To jste ještě na moje loňské požádání odmítla zveřejnit pozvánku na 10. Parkinsoniádu do Dubňan se slovy “nejste pro nás partneři je to docela obyčejná sprosťárna. Kromě toho po celé desetiletí existence Parkinsoniády bojkotujete její pořádání. Zprávy některých vašich členů o zákazu jet na Parkinsoniádu to potvrzují.
   Tímto vás vyzývám k odstranění seznamu úspěchů našich členů uvedené v sestavě výsledků.
Nechápu, co jste vůbec za člověka, když se vám příčí napsat název PARKINSONIÁDA, obzvlášť když je to akce pro parkinsoniky vytvořená a organizovaná zase parkinsoniky. Co jste za člověka, který požaduje po organizátorech, aby vedoucí kolektivu Parkinson Slovácko nenechali hovořit o vzniku Parkinsoniády.
    Ještě jedna záležitost, která způsobila jizlivé poznámky na Slovensku. To proto, aby bylo jasno. Jsme hrdi na to, že žijeme v České republice, že jsme Češi, ale to nám v ničem nebrání, abychom byli hrdi také na to, že územně žijeme v krásné a příjemné oblasti republiky s krásným názvem Morava. Pokud vážená nevíte, tak i Morava má svoje oblasti s názvy Hanácko, Slovácko, Ostravsko atd.
  Prosím, abyste si vážená uvědomila, že všechno, co děláme v našem spolku, děláme pro všechny parkinsoniky, bez rozdílu místa pobytu i národnosti. Děláme to již 10 let, bez nároku na jakékoliv uznání, či odměnu. Děláme to i pro vás vážená předsedkyně i když veřejně prohlašujete, že pro vás nejsme partneři.  S mnohými vašimi členy se stýkáme a máme je rádi a oni nás též. Nic si nevyčítáme a vzájemně se podporujeme. Laskavě si to uvědomte, nechytračte a nedělejte rozbroje.
   Jan Škrkal předseda spolku Parkinson Slovácko

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *