Archivy

Rubriky

Smuteční oznámení

Kondolenční vzpomínka. Na Karla Sobotku

Milá Emilko, milí příbuzní a milí smuteční hosté. Dnes je pro nás všechny smutný den. Opustil nás náš milý kamarád Karlíček. Je nám to moc líto a cítíme s vámi všemi. Pro Emilku to je veliká ztráta a pro nás také. Karlíček byl pro nás takové sluníčko a stejně tak i jeho Emilka.

Je tomu 12 roků co jsme se s ním seznámili a nám to připadá jako by to bylo včera. Při zahajovací schůzce byl prvním našim členem mluvícím na kameru. Karlíček byl stále optimisticky naladěn, rád zpíval s úsměvem na rtech.. Kolem něho se šířil stálý optimismus. Bohužel nemoc, která nás svedla do jednoho kolektivu Karlíčka z našeho kolektivu i vyřadila.
V životě je tomu tak. Každý z nás bojuje o každičký den, bohužel zákeřná nemoc a věk si s námi už jenom pohrává. Bráníme se zuby nehty, ale není to moc účinné.

Karle nebuď tam nahoře moc smutný. Někteří naši kamarádi už tam jsou a věř, že přijdeme za Tebou. Karlíčku byl jsi báječný člověk a s Tvojí Emilkou jste byli dokonalý pár. Byli jste vzorem pro všechny, kteří vás znali. Loučíme se s Tebou a budeme na Tebe rádi vzpomínat.
       Za všechny členy našeho kolektivu Jan Škrkal.    V Dubňanech 15.7. 2019


Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *