Archivy

Rubriky

Anna Koleková – poděkování

Křišťálový kamínek 2013

Nevěřila jsem, že právě já Anna Koleková se dočkám, tak významného ocenění. Ovšem stalo se to zásluhou Asociace Pakinson-Help o.s. kde paní Romana s Blankou, pošeptali předsedovi Parkinson Slovácko o.s. panu Janu škrkalovi že je vypsaná nominace na ocenění „Křišťálový kamínek 2013“ v Ostravě. Ten neváhal a začal psát a nakonec vše konzultoval s děvčaty a návrh odeslal. Dlouhé měsíce se nic nedělo, až před vyhlášením nominace dostal Honza zprávu, že jsem byla vybrána.
Asociace TRIGON uděluje každoročně ocenění Křišťálový kamínek 2013 osobnostem s handicapem. Kteří věnují svůj čas lidem s postižením i kus vlastního života.
Vyhlášeny byli 4 kategorie a přišlo 46 písemných nominací. Dostala jsem se do užšího výběru a vybrána na ocenění v kategorii Osobnost – za dlouholetou práci a mimořádné výsledky ve prospěch osob s handicapem.
V úterý 8. října 2013 v 18,00 hodin v Domě kultury města Ostravy probíhalo slavnostní předání ocenění, kterého jsem se zúčastnila za doprovodu své rodiny, předsedy Sdružení Parkinson Slovácko o.s. pan Jan Škrkal s manželkou Helenkou a kamarádka paní Zdenička Šupíková.
Bylo mi však líto, že se nemohl této slavnostní chvíle zúčastnit manžel, který právě ležel v nemocnici po lékařském zákroku.
Slavnostního večera se zúčastnili i představitelé státních i nestátních institucí ČR, politici, představitelé konzulátů i zahraniční partneři při příležitosti Evropských dnů handicapu.
Program zahájili studenti Střední školy v Ostravě., nazvaný Barevný svět .Následovalo předávání ocenění postiženým dětem, kteří malovali obrázky.
Cenu „Křišťálový kamínek 2013“ mi předala paní Jaroslava Febigerová zakladatelka česko francouzských dnů.
Velkou kytici mi předal pan Radovan Mareš ředitel střední školy profesora Zdeňka Matějíčka v Ostravě a předseda správní rady Asocie Trigon
Paní Ing. Lenka Šmidáková ředitelka regionu Morava cestovní kancelář Čedok předala „Dárkový poukaz“
Pan Tomáš Svrčina specialista marketinku akciové společnosti lázně Darkov předal poukaz jednodenní program s procedurami: „Bádenský pozdrav z černého lesa“
Mgr. Radka Bobková vedoucí návštěvnického centra Nový Jičín město klobouků Nový Jičín předala upomínkové předměty města Nový Jičín, které byli vyrobeny při výročí 700 let výročí města.
Předání ocenění probíhalo v příjemné atmosféře a gratulacemi. Děkuji všem přátelům a kamarádům za podporu a gratulace.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *