Archivy

Rubriky

Co bude dál ve spolku Parkinson Slovácko?

Vzhledem k tomu, že letošní rok je výroční pro naši organizaci, hlavně je výroční pro Parkinsoniádu si dovolíme předložit jak do naší kroniky, tak i na náš web soubor fotek pohlednicově upravených ze všech 10 Parkinsoniád. Dá se tomu říkat i koláže. Pohlednice obsahují velký rozsah dění na jednotlivých Parkinsoniádách. Jsem téměř přesvědčen, že se na nich většina z vás účastníků najde a minimálně vám připomenou krásně strávené chvíle s přáteli. Dívejte se a vzpomínejte.

Co bude dál s Parkinsoniádou? Na Facebooku někdo položil otázku. Bude Parkinsoniáda ještě v roce 2027?
Prosím tazatele, aby mi prominul. Na tuto otázku neumím odpovědět. To mi bude 80 a mému „příteli“ – „nepříteli“ sedícímu na mých ramenou bude nejspíše vesele. Zkrátka tak jak v té písničce. Vesele jen vesele život běží dál, proč se tvářit kysela vždy tak za to stál. Pokusím se tazateli odpovědět i na tak těžkou otázku. Pokud budu na živu a parkinson mi bude stále sedět za krkem, tak si bude ten mizera zpívat stejnou písničku jako já, jenom s tím rozdílem a s radostí že vydržel tak dlouho na mých ramenou.
Pokud se mi podaří tak dlouho vydržet na světě, tak to bude znamenat, že se našel lék na Parkinsona, nebo jsem ho cestou necestou ztratil a on mě už nenajde nebo, že jsem nad ním vyhrál. To poslední by se mi líbilo nejvíce. Jsem přesvědčen, že i vám. Tak bojujme a porazíme ho společně. Honza

Comments are closed.