Archivy

Rubriky

Pro své přátele

DSCF7396Milí přátelé, končí rok 2015 a máme před sebou rok nový, jehož číslo 2016 se docela příjemně vyslovuje.
Když jsem byl ještě kluk, neuměl jsem si představit rok 2000. Pokoušel jsem se o to, ale nedařilo se mi. A, že bych se dožil roku 2015, už jsem vůbec nedoufal.
Dnes už je to skutečností. Mnoho faktorů způsobilo, že teď na přelomu roku 2015/2016 žiji již 13 let s parkinsonovou nemocí. Tato nemoc mi přinesla spoustu problémů, ale na druhou stranu jsem získal to co se jen tak získat nedá. Přátele – dobré přátele, se kterými již víc než 8 roků pracuji na smysluplné věci. Pomáháme si navzájem a pomáháme i jiným, kteří naši pomoc potřebují. Milí přátelé z našeho spolku, jsem rád, že jsem vás našel a že táhneme za společný provaz. Co nás spojilo do pevného společenství je vše na našem webu. Není toho málo a ještě nekončíme. Na naší poslední schůzku jsem si připravil povídání, které jsem v den schůzky nenašel. Na jeho konci byla věta:
Tak tedy milí kamarádi a přátelé, milí příznivci a sympatizanti hezké vánoce, hezký Nový rok a potom další a další a další a další……. Jenom mě už prosím zbavte toho předsedování. Vím, že se tak pravděpodobně nestane a já potáhnu tu káru s vaší velkou pomocí dál. Děkuji, že jste.                  Honza

Comments are closed.