Archivy

Rubriky

Rekondice v Trojanovicích – Rožnov pod Radhoštěm

Poděkování, aneb když se chce všechno jde.

Milí přátelé v Rožnově i ostatní. Zkrátka všichni účastníci rekondičního pobytu v  hotelu Beskyd v Trojanovicích.  Doba, kdy si někteří parkinsonici ze SP mysleli, že bez nich a bez jejich požehnání nelze nic udělat vzala za své již v roce 2008. Tehdejší vedení prohlašovalo, že malé kluby nemohou dělat velké akce.  Rekondiční pobyt v Trojanovicích ukázal, že i 15 členný kolektiv dokáže víc, než všechna vedení v SP v čele s tzv. spanilou jízdou, nebo také se samozvanci, radily a zneuznalými manipulátory a demagogy.

Zkrátka rekondici v Trojanovicíh se nedalo nic vytknout. Byla lepší než všechny které jsme s manželkou u SP  absolvovali.  Nejen cenou, nejen cvičitelkou, nejen programem, nejen péčí ze strany organizátorů a personálu. To co na ní bylo nejlepší byla atmosféra. Přetékala pozitivní energií, která na nás působila  v každém koutku, v každém programu a řekl bych, že jsme se v ní doslova koupali.

Klub v Rožnově dokázal, že malé kluby nepotřebují, aby je někdo řídil. Dokázal, že je svéprávný a soběstačný. Dokázal, že stačí myšlenka a záměr. Že nepotřebuje, aby mu někdo předepisoval co může a musí. Promiňte mi prosím, že nebudu nikoho jmenovat. Byli jste skvělí a myslím, že mohu dodat také, že všichni jsme byli skvělí a to rožnovjáci vaší zásluhou. Rádi mezi vás přijedeme opět.

Honza a Helena  Škrkalovi

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *