Archivy

Rubriky

Aktuality 2014

Jak vidím zpětně rok 2013
Z  mého pohledu vidím rok 2013 úspěšným a  pokud by se hodnotil dle postaveného plánu činnosti, tak jsme plán překročili. Tak nějak se psávalo hodnocení v režimu, který nám svazoval před čtvrt stoletím ruce i nohy.
   Co mě nejvíce potěšilo byl příchod nových členů. Nezůstali však všichni a to považuji za neúspěch naší práce, lépe mojí práce. Těžko se to dá ovlivnit. Z naší činnosti byla nejkrásnější akcí, akce pod názvem Parkinson nezná hranic. Byla to akce pořádaná ke světovému dni Parkinsonovy choroby.
K této krásné a vydařené akci není co dodat. Snad jenom velké poděkování těm, kteří nás podpořili a kteří nám pomohli. Byly to členky  APH, především paní Romana Skála Rosenbaoum a Její  přátelé, mezi nimiž je Eva Veverková, Majitelka cestovní kanceláře Hadsetic  paní   Hadlová.  Lenka Kohoutová a její přátelé, Opat Strahovského kláštera,  vážený pan Josef Pojezdný a další.
   Parkinsoniádu jsme přenechali slovenským parkinsonikům a musím přiznat, že nejenom mě trochu chyběla.
V naší režii proběhl v září také Pochod Moravským Slováckem.  Celkem vydařená akce. Očekávali  jsme však, alespoň jednou tak velkou účast.  zřejmě jsme podcenili propagaci.
Co nás čeká v roce letošním v roce 2014?
  Především spoustu práce a hlavně 7. parkinsoniáda.  Rádi bychom ji zase o trochu vylepšili a její význam ještě více pozvedli. Chtěli bychom, aby se skupiny přijíždějící na Parkinsoniádu samy prezentovaly svým vlastním doprovodným programem. Rádi bychom také nabídli kvalitní večerní představení,  s cílem zvýšení dobré nálady a posílení ducha soutěživosti.  Ve své podstatě  se naše letošní činnost nebude nějak vymykat předcházejícím létům.
   Nezbývá než všem popřát zdraví sílu a plnou náruč optimizmu.
Jan Škrkal předseda sdružení

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *