Archivy

Rubriky

Přání

Vážení a milí, zkrátka všichni kteří jste se zapojili a postoupili do užšího výběru, nebo nepostoupili. Všichni, kteří děláte pro lidi a všichni co chcete , aby byl svět lepším než je. Dále všichni, kteří jste s tímto nápadem přišli a realizovali ho, tak mě dovolte popřát vám hodně zdraví, síly, porozumění a s tím vším i kopu peněz k realizaci dobrých myšlenek.
Nechtěl jsem veřejně reagovat dřív. Jenom krátce. I kdyby natáčel všechny příběhy jeden tým, tak nelze srovnávat objektivně. Jsou to nesourodé příběhy jejichž ztvárnění a věrohodné podání závisí na mnoha faktorech. Já a náš kolektiv jsme spokojeni. Povědomí o nás a naší práci se rozšířilo. Hlásí se další dobrovolníci, kteří chtějí pomoct. Víme co děláme a děláme to jak nejlíp umíme. Stejně tak pracovaly i jednotlivé týmy. Tak velké díky za tento projekt všem bez rozdílu.
A jak to vše dopadlo a jaký to má pro nás význam a co z toho budeme mít? Vezmu-li to podle hodnocení skončili jsme čtvrtí. Vezmu-li význam materiální, přineslo nám to do pokladny sdružení 100 000,-Kč. Vezmu-li v potaz morální, tak ten se nedá vyčíslit. Pokud jde o nás jako členy, tak nám tato soutěž trochu svázala ruce. I když ne tak docela. Význam to má pro všechny parkinsoniky. Pro nás a pro ty co uvažují, že už to stačilo a že potřebujeme odpočinek je výsledek soutěže zavazující. Výsledek soutěže zavazuje pokračovat dál a dál.
Tak tedy příznivci Parkinsoniády jedeme dál a těšíme se na vás u nás v Dubňanech a v Hodoníně na doprovodném programu. Nelze zastavit, nemáme brzdu a je to dobře.
Tak ještě jednou nashledanou v Dubňanech na Želvě 31.7 – 2.8.2015 na 8. Parkinsoniádě .
Všem vám i všem nám krásná setkání, hezké dny a hezký svět přeje Honza

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *