Archivy

Rubriky

Světový den Parkinsonovy choroby

Perníkové srdíčko s nápisem ROŽNOV 12. 4. 2014 nám všem bude připomínat akci, pořádanou PK Rožnov pod Radhoštěm, které se zúčastnilo v rámci oslav Světového dne Parkinsonovy nemoci i naše Parkinson Slovácko o. s.

Sešlo se zde kolem stovky bezvadných lidí. V dřevěnné hospůdce bylo moc útulno, dobré pití a jídlo tu nescházelo. A za doprovodu cimbálu a houslí jsme si zapěli a pokecali.

Setkání se vydařilo, díky PK Rožnov za bezvadně nachystanou akci a těšíme se na další shledání .

Hany

Ještě si dovolím Hanko trochu doplnit. Pozvaní hosté nepřišli. Nedostavila se ani nová mediální tvář. Což vůbec nevadilo. Osobně si myslím, že není třeba. Obzvlášť, když si některé tváře nechávají zaplatit. Takový cimbalista a hudební těleso, které spontánně vzniklo v té kouzelné hospůdce jak o ní píšeš, vydá víc než slavné divadelní ansámbly. Takovou atmosféru jakou vytvořilo toto těleso náhodných hudebníků profesionálové nemají šanci vytvořit. Škoda je jen v tom, že nepřišli hosté z řad parkinsoniků. Přišli však jiní nám milí. Novinářka Táňa Pikartová a novinář Petr Trávníček, manželé Poštovi a další obyčejní lidé. No a podle hesla, co se nevyřeší samo nestojí za řešení, to dokonale fungovalo.

Paní Vlaďka a její spolek Parkinsoniků je skupina správně zapálených osob, která umí strhnout ostatní ke správné náladě. Paní Vlaďka má jiskru v oku a srdce na dlani, zkrátka paní Vlaďka umí. Kolektiv, který vznikl kolem manželů Svobodových má to správné nadšení.

Za všechny i za sebe skládám Rožnovským velkou poklonu a těším se na další setkání. Honza

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *