Archivy

Rubriky

Aktuality 2013

1 comment to Aktuality 2013

 • Krásná zpráva

  Slavnostní večer Křišťálový kamínek se bude konat v úterý 8. října 2013 od 18 hodin v Domě kultury města Ostravy a je součástí Evropských dnů handicapu.
  Co se vlastně za tou krásnou zprávou skrývá? Je to odměna za obětavou práci pro Aničku Kolekovou , která již dlouhá léta dělá pro nás parkinsoniky i pro seniory a pro všechny, kteří potřebují pomoct.
  Ti co Aničku Kolekovou znají určitě schválí nápad Asociace parkinson help a a sdružení Parkinson Slovácko, kteří společně navrhli paní Aničku Kolekovou na ocenění s krásným názvem Křišťálový kamínek.
  Tuto cenu uděluje ASOCIACE TRIGON, pomáhající právě osobám a rodinám s handicapem. No a my jsme právě proto, že Anička pomáhá a pomáhá takovýmto osobám, nemyslí na sebe a rodinu má až na druhém místě napsali Asociaci Trigon a ta svým rozhodnutím udělit Aničce cenu Křišťálový kamínek náš názor potvrdila.
  Výše uvedené je právě ta radostná zpráva a věříme, že bude radostná pro všechny,kteří ji znají i pro ty co ji neznají. Je jednou z nás a my můžeme být hrdi na Aničku Kolekovou.

  Aničko už teď gratulujeme.
  Jan Škrkal za sebe, za spolek Slovácko i za APH

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *