Archiv

Rubriky

Sportovní výsledky 9. Parkinsoniády

 Muži

Šipky:    

  1. místo – Jaromír Mičkal – Rožnov p/Radh.
  2. místo – Jaroslav Žáček – Zlín
  3. místo – Petr Sedláček – Brno

Curling:

  1. místo – Vladimír Nejedlý – jednotlivec
  2. místo – Viliam Haring – Slovensko
  3. místo – Oldřich Horák – Olomouc

Hod míčem na koš:

  1. místo – Miroslav Malina – H. Králové
  2. místo – Ondrej Ďurčať – Slovensko
  3. místo – Vladimír Nejedlý – jednotlivec

Bowling:

  1. místo – Vladimír Nejedlý – jednotlivec
  2. místo – Libor Jaša – Brno
  3. místo – Vladimír Ivan – Slovensko

Střelba hokejkou:

  1. místo – Jaroslav Špaček – Brno
  2. místo – Miroslav Zelenka – Ostrava
  3. místo – Franz Schlemmer – Rakousko

Kopání na branku:

  1. místo – Franz Schlemmer – Rakousko
  2. místo – Jaromír Mičkal – Rožnov p/Radh.
  3. místo – Adolf Richtr – Olomouc

Boccia:

  1. místo – Ján Jačisko – Brno
  2. místo – Pavel Zpěvák – Praha
  3. místo – Petr Sedláček – Brno

Foukačka:

  1. místo – Peter Nemčok – Slovensko
  2. místo – Jan Průdek – Slovácko z.s.
  3. místo – Vladimír Ivan – Slovensko

Stolní tenis:

  1. místo – Petr Sedláček – Brno
  2. místo – Josef Mikulka – Zlín
  3. místo – Franz Pennauer – Rakousko

Ženy

Šipky:

  1. místo – Marta Braunová – Slovácko z.s.
  2. místo – Ĺudmila Kokošková – Slovensko
  3. místo – Marie Kotasová – Zlín

Curling:

  1. místo – Marie Zemská – Slovácko z.s.
  2. místo – Melánie Kahanová – Slovensko
  3. místo – Milota Baričáková – Slovensko

Hod míčem na koš:

  1. místo – Alena Hovorková – Brno
  2. místo – Marta Braunová – Slovácko z.s.
  3. místo – Melánia Kahanová – Slovensko

Bowling:

  1. místo – Věra Ambrozová Slovácko z.s.
  2. místo – Katarina Felixová – Slovensko
  3. místo – Melánia Kahanová – Slovensko

Střelba Hokejkou:

  1. místo – Věra Kyntrová – Brno
  2. místo – Mária Horvátová – Zlín
  3. místo – Ulrika Sajko – Rakousko

Kopání na branku:

  1. místo – Barbara Milzarek – Polsko
  2. místo – Zäzilia Penz – Rakousko
  3. místo – Anna Koleková – Ostrava

Boccia:

  1. místo – Marcela Vojtovičová – Rožnov p/Radh.
  2. místo – Zuzana Štěrbová – Ostrava
  3. místo – Mária Horvátová – Zlín

Foukačka:

  1. místo – Hana Neničková – Slovácko z.s.
  2. místo – Magdaléna Rapantová – Zlín
  3. místo – Františka Belková – Slovácko z.s.

Stolní tenis:

  1. místo – Hermine Hofner – Rakousko
  2. místo – Anežka Matochová – Krnov
  3. místo – Ivana Navrátilová – Ostrava

 

Unie ROSKA

Šipky:

  1. místo – Ludmila Šmídová
  2. místo – Lubka Vacenovská
  3. místo – Jana Hrubá

Curling:

  1. místo ­– Anežka Havlíčková
  2. místo – Hana Staňková
  3. místo – Jana Hrubá

Hod míčem na koš:

  1. místo – Renáta Taussigová
  2. místo – Vlasta Adamová
  3. místo – Vlasta Blatná

Kuželky:

  1. místo – Vlasta Adamová
  2. místo – Rostislav Wrlík
  3. místo – Renáta Taussigová

Střelba Hokejkou:

  1. místo – Františka Malcová
  2. místo – Vladimíra Jakšová
  3. místo – Renáta Taussigová

Kopání na branku:

  1. místo – Anežka Havlíčková
  2. místo – Lubka Vacenovská
  3. místo – Zdeněk Vybíral

Boccia:

  1. místo – Vlasta Blatná
  2. místo – Vladimíra Jakšová
  3. místo – Jiřina Landová

Foukačka:

  1. místo – Petr Slaný
  2. místo – Rostislav Wrlík
  3. místo – Lubka Vacenovská

Stolní tenis:

  1. místo – Renáta Taussigová
  2. místo – Olga Rubínová
  3. místo – Zdeněk Vybíral

 

Prestižní utkání mezi porkinsoniky a zástupci Unie ROSKA

Muži:

Petr Sedláček – Zdeněk Vybíral

Zvítězil Zdeněk Vybíral z Unie ROSKA

Ženy:

Hermine Hofner – Renáta Tassigová

Zvítězila Hermine Hofner parkinsonička z Rakouska

Medaile získané jednotlivými skupinami 

Brno:

5 zlatých, 1 stříbrnou, 2 bronzové

Hradec Králové:

1 zlatou

Krnov:

1 stříbrnou

Olomouc:

2 stříbrné

Österreichische – Rakousko:

2 zlaté, 1 stříbrnou, 3 bronzové

Ostrava:

2 stříbrné, 2 bronzové

Polsko:

1 zlatou

Praha:

1 stříbrnou

Rožnov:

2 zlaté, 1 stříbrnou

Slovácko:

4 zlaté, 2 stříbrné, 1 bronzovou

Slovensko:

1 zlatou, 5 stříbrných, 5 bronzových

Uherské Hradiště:

——-

Zlín:

4 stříbrné, 2 bronzové

Vladimír Nejedlý

2 zlaté, 1 stříbrnou

Všem co výhráli blahopřejeme. Blahopřání patří i všem zúčastněným. Svou účastí v soutěži vyhráli  i oni sami nad sebou. Děkujeme  za důvěru. Parkinson Slovácko.

Comments are closed.