Archiv

Rubriky

Výsledky 8. Parkinsoniády

Z výsledků jednotlivých soutěží / solo competitions:

►BOCCIA:
Ženy / women: 1. Gabika Urdzlíková (SVK), 2. Marcela Vojtovičová (CZE, Rožnov pod Radhoštěm), 3. Jiřina Skřivanová (CZE, Zlín)
Muži / men: 1. Miroslav Malina (CZE, Hradec Králové), 2. Josef Kubáň (CZE, Slovácko), 3. Josef Salavec (CZE, Olomouc)

► BOWLING:
Ženy / women: 1. Jozefína Martinovie (SVK), 2. Jana Večlová (CZE, Praha), 3. Anna Koleková (CZE, Ostrava)
Muži / men: 1. Miroslav Malina (CZE, Hradec Králové), 2. Zdeněk Dušek (CZE, Zlín), 3. Jaroslav Šlezingr (CZE, Hradec Králové)

► CURLING:
Ženy / women: 1. Roswitha Rechberger (AUT), 2. Marie Melicharová (CZE, Olomouc), 3. Františka Belková (CZE, Slovácko)
Muži / men: 1. Jaroslav Šlezinger (CZE, Hradec Králové), 2. Roman Pošta (CZE, Praha), 3. Peter Nemčok (SVK)

► HOD na koš / basketbal shot:
Ženy: 1. Marta Braunová (CZE, Slovácko), 2. Vlasta Blatná (CZE, Roska), 3. Agnes Pintar (AUT)
Muži: 1. Jaroslav Šlezingr (CZE, Hradec Králové), 2. Pavol Nemergút (SVK), 3. Miroslav Malina (CZE, Hradec Králové)

►HOKEJ, FLORBAL – střelba / hockey, floorball shot:
Ženy / women: 1. Marie Melicharová (CZE, Olomouc), 2. Hana Neničková (CZE, Slovácko), 3. Katarína Félixová (SVK)
Muži / men: 1. Charly Ortner (AUT), Jan Průdek (CZE, Slovácko), 3. Jerzy Zdrada (POL)

► KOP na branku / fotbal kick:
Ženy: 1. Zäzilia Penz (AUT), 2. Helena Váňová (CZE, Praha), 3. Anna Koleková (CZE, Ostrava)
Muži: 1. Jozef Čontofalský (SVK), 2. Peter Nemčok (SVK), 3. Lumír Pospíšil (CZE, Hradec Králové)

► STŘELBA foukačkou / blowgun:
Ženy / women: 1. Luba Vacenovská (CZE, Roska), 2. Věra Ambrozová (CZE, Slovácko), 3. Eva Vyroubalová (CZE, Olomouc)
Muži / men: 1. Peter Nemčok (SVK), 2. Jaromír Mičkal (CZE, Rožnov pod Radhoštěm), 3. Jan Průdek (CZE, Slovácko)

► STŘELBA ze vzduchové pušky / pneumatic weapon:
Ženy / women: 1. Vlasta Blatná (CZE, Roska), 2. Marie Kašparová (CZE, Roska), 3. Anna Malatínová (SVK)
Muži / men: 1. Zäzilia Penz (AUT), 2. Josef Kubáň (CZE, Slovácko), 3. Petr Žižka (CZE, Roska)

► STOLNÍ TENIS / table tennis, ping-pong:
Ženy / women: 1. Yveta Nopová (CZE, Brno), 2. Alena Hovorková (CZE, Brno), 3. Anna Gašparcová (SVK)
Muži / men: 1. Zdeněk Vybíral (CZE, Roska), 2. Josef Mikulka (CZE, Zlín), 3. Petr Sedláček (CZE, Brno)

► ŠIPKY / darts:
Ženy / women: 1. Luba Vacenovská (CZE, Roska), 2. Alena Hovorková (CZE, Brno), 3. Vlasta Adamová (CZE, Roska)
Muži / men: 1. Ján Jačisko (CZE, Brno), 2. Petr Sedláček (CZE, Brno), 3. Antonín Lejsek (CZE, Olomouc)

Leave a Reply

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>