Archivy

Rubriky

Jan Svoboda Rožnov pod Radhoštěm

Ty krásná, milá a obětavá ženo. Milí přátelé a kamarádi, to není jenom rozmar, který čtyřmi slovy vystihuje vzácnou ženu. Nejen Já, My, Vy a ostatní z nás řítících se velkou rychlostí vlakem, který nestaví a který nemá brzdy, který neustále nabírá rychlost a my, kteří tím vlakem jedeme společně prožíváme hezké chvíle. Zjišťujeme, že se nám občas někde cestou ztratil jeden dobrý člověk, kterého jsme měli moc rádi. Vždy je to kamarád, který nám bude chybět a na kterého budeme rádi vzpomínat.
Nedávno jsme se rozloučili v Hodoníně s Karlíčkem, člověkem veselým usměvavým a obětavým. Minulý pátek nás, ale především svoji rodinu opustil opět správný chlap a dobrý kamarád HONZÍK SVOBODA z Rožnova.
Odešel bez rozloučení se svou velkou láskou Vlaďkou. Našli se cestou životem a na jejich lásku jim svítilo slunce a les za domkem jim stále posílal zdravý vzduch. Zasloužili jste si to oba a všichni co Vás známe jsme vám přáli jenom dobré žití, pohodu a štěstí.
Je nám líto, že VÁS DVA nevyzpytatelný osud rozdělil. Byli jste dokonalou dvojicí, velkým příkladem nám všem a vzorem životních partnerů. Vzpomínej na hezké chvíle. Vzpomeneš si určitě na mnoho krásného a společného.
Vlaďko kamarádko, ženo, matko, babičko a možná že už i prababičko, vyslovujeme Ti upřímnou lítost. Neteskni příliš, vzpomínej s láskou, připomínej si krásné chvíle, které jste spolu prožili. Když Ti bude smutno a nebudeš umět zapudit stesk, vzpomeň si na nás z Dubňan, Ostravy, Prahy, Olomouce a dalších míst, že jsme v duchu s Tebou a s Tebou i zůstaneme.
Honza a Helena za všechny, kteří Vás měli a mají rádi
V Dubňanech. 3.9. 2019

Comments are closed.