Archivy

Rubriky

9. Parkinsoniáda

 

 

Skončila 9. Parkinsoniáda.

 

Pokládám si s jejím koncem otázky. Jak ji ohodnotit? Co o ní napsat? Koho pochválit a koho ne? Komu poděkovat a komu ne?

  Komu poděkovat?  Tato otázka je jednoduchá. Poděkovat je třeba všem. Organizátorům, účastníkům, rozhodčím a pomocníkům, sponzorům a osobnostem jak politického dění, tak i osobnostem z běžného života. Mezi ty hlavní a nejdůležitější patří všichni soutěžící. Po nich to jsou ti, bez kterých si já osobně  nedovedu parkinsoniádu představit.  Začal bych ženami u prezence. Jenom tak náhodně Ing. Alenou Dostálovou,  Evou a Janou Příkazskou.  Dalšími ženami  sedícími tiše v rožku haly a pozorujícími dění na hale  jsou  zdravotnice Andělka  a Boženka. Doktoři o kterých mnozí ani neví, že tam jsou.  Novináři Táňa s Petrem.  Stále usměvavý personál haly a restaurace. Rozhodčí a pomocníci ( letos jich bylo 46). Hosté,  pozvaní sponzoři i hosté s cílem poučení , nebo zábavy. Doktorka Dagmar Dupalová se svými studentkami.  Mimochodem byli v těch žlutých  tričkách jako světlušky.  Fyzioterapeutka z Polské Lodže  Ewička Swiatok, která se vám tak líbila.  Moderátoři, kameraman, zvukař, fotograf,  technik pro přenos,  „Staroratiškovická cimbálová muzika“,  „Sboreček“  krásných zpěvaček, Svingová skupina a my organizátoři. Promiňte nechce se mi počítat, ale s přímými účastníky do 300 nemůže moc chybět i přes to, že se zhruba 30 přihlášených přímých účastníků nedostavilo, nebo se neomluvilo.

      Byl jsem dotázán jak probíhalo zajištění organizace 9. Parkinsoniády. Myslím, že není  třeba  se moc rozepisovat.  S mnohými z vás jsem o problémech s tím spojených  hovořil.

 

   Zhodnocení parkinsoniády. V pátek krásný koncert s vynikající hudbou zpěvem a melodiemi. V sobotu klidný průběh soutěže a opět krásný kulturní  večer.  

Honza Škrkal

 

 

 

 

 

Z rozhodnutí organizačního týmu 9. Parkinsoniády  na den 16.7. 2016  ve 24,00 hod vyhlašujeme stop stav na přihlášení se k účasti na 9. Parkinsoniádu.

Jan Škrkal

 

Ve dnech 29. 7. až  31.7. 2016 se koná v Hodoníně a v Dubňanech již 9. Parkinsoniáda.
V pátek v 19,00 zahájíme 9. Parkinsoniádu kulturou, divadelní skupinou, se kterou jednáme o vystoupení  a pokračovat bude velmi dobrá hudební skupina těmi nejkrásnějšími melodiemi od první republiky až do našich mladých let, včetně retro a nestárnoucích melodií.

V sobotu 30.7. 2016 bude v Parkinsoniádě o něco méně disciplín, ale o něco více povídání, rad a výměny názorů a besed mezi pacienty, lékaři a fyzioterapeuty.
V sobotu zahajujeme v devět.  Noclehy jsou stejně jako loni v hotelech Panon a Krystal.  Už si je můžete zamlouvat.  Máme slíbenu výhodnější cenu za hromadné objednávky. Prosím neváhejte s noclehy.

Program stále ještě dolaďujeme.  Děláme vše pro to, aby jste byli spokojeni a prožili s námi hezký společenský a sportovní víkend.

Honza za všechny organizátory.

 

Proto, že ještě nemáme vše smluvně zajištěno, neuvádíme časový rozpis. Věřte, že je vše stále těžší, ale překážky jsou od toho, aby se překonávaly. Ještě jednáme a tvoříme.

Comments are closed.