Archivy

Rubriky

Výroční schůze na nezvyklém místě

Změna je život a běžné záležitosti na běžných stálých místech začínají být po určitých periodách nezáživné. Občas bývají i potíže s místem schůzek, a to se stalo i nám. Najít jiné místo byl problém. Občas se řídím pořekadlem „Co se nevyřeší samo, nestojí za řešení. A vyřešilo se dokonce samo. Výroční schůze se vydařila. Projednali jsme vše včetně vnitřních předpisů, a navíc jsme poděkovali naší Hance cvičitelce za dlouhodobou práci. Vede nás jako cvičitelka již od listopadu 1997. Byl k tomu i polibek. Místo se našlo v Dubňanech v tzv. vinárně Bolero. Nic moc, ale posezení tam bylo docela příjemné. Projednali jsme, co bylo potřeba a proto, že to byla výroční schůze tak všechny provozní předpisy. Naše stanovy stanovují tříleté volební období, a proto jsme touto schůzí schvalovali i nové vedení našeho spolku. „Nové“ je ve své podstatě relativní pojem. Správně staronové. Bohužel se nenašel takový odvážlivec, který by vzal na svá bedra vedení.
Současný předseda zřejmě zůstane stálým předsedou. Snad tu zátěž vydrží.
Hanka cvičitelka byla zřejmě potěšena malou kytičkou a bude pokračovat ve zdravotním cvičení. Také má dobrou výdrž. Již s námi cvičí od roku 2007.
Uvědomil jsem si ještě, že je Slovácku věrná jedna šedá myška, která by zasloužila poděkování. Jmenuje se Helena a práce jí jde od ruky. Helenko díky. Třeba na příští výroční schůzi.
Honza 24.1. 2019

Comments are closed.