Archivy

Rubriky

Přednáškový den ve Vídni

15. April 2012 in der Kleinen Orangerie des Schlosses Schönbrunn

 

Weltparkinsontag – stejně jako v loňském roce jsme přijali pozvání  do Vídně na přednáškový den Svazu rakouských parkinsoniků. Stejně jako loni i letos jsme byli přijati a přivítání našimi přáteli. Díky naší člence Ivaně  jsme  mnohé z řečeného rakouskými osborníky  na extrapiromedová onemocnění  vyslechli poučení a trady, které nám parkinsonikům pomáhají v životě.  Přednáškový den se uskutečnil v krásném prostředí Schönbrunu a za účasti parkinsoniků v zaplněném přednáškovém sále.  Je zřejmé že rakoským parkinsonikům není lhostejný vývoj v léčbě a zájmu vyslechnout si novinky týkající se výrobů na léčbu Parkinsonovy nemoci.

Opět jsme ve Vídni mezi přáteli prožili hezké chvíle a načerpali poučení.  Těšíme se již na setkání, které se udkuteční při 5. České Parkinsoniádě v Dubňanech. Věříme, že stejně jako my jsme spokojení u nich budou i naši přátelé spokojení u nás. Přejeme jim, aby byli úspěšní ve sportovních soutěžích.

Honza

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *